Date Teams/Event Time Score Links
 
September
Thu., Sep. 01 UW-Whitewater Final L, 5-1
Tue., Sep. 06 at Rockford * Final W, 13-0
Sat., Sep. 10 Lake Forest Final - 2OT L, 2-1
Tue., Sep. 13 at Carthage Final L, 2-0
Thu., Sep. 15 Maranatha Baptist * Final W, 3-0
Sat., Sep. 17 at Concordia Chicago * Final W, 6-0
Tue., Sep. 20 at Lakeland * Final W, 5-1
Sat., Sep. 24 Alverno * Final W, 5-1
Wed., Sep. 28 MSOE * Final L, 4-0
 
October
Sat., Oct. 01 Aurora * Final L, 3-1
Tue., Oct. 04 Edgewood * Final W, 2-1
Sat., Oct. 08 at Benedictine * Final W, 3-2
Tue., Oct. 11 at St. Norbert Final W, 5-3
Sat., Oct. 15 Wisconsin Lutheran * Final W, 6-0
Tue., Oct. 18 at Marian * Final L, 2-0
Sat., Oct. 22 at Dominican * Final - 2OT W, 3-2
Tue., Oct. 25 at UW-Oshkosh Final - 2OT T, 1-1
Sun., Oct. 30 at MSOE Final L, 1-0
  Northern Athletics Conference Tournament First Round
 
August
Fri., Aug. 31 at Lake Forest Final W, 5-0
 
September
Sun., Sep. 02 at Augustana Final L, 2-0
Wed., Sep. 05 Rockford * Final W, 11-0
Sat., Sep. 08 at North Central Final - 2OT W, 3-2
Tue., Sep. 11 at Maranatha Baptist * Final W, 12-0
Thu., Sep. 13 St. Norbert Final W, 2-1
Sat., Sep. 15 Concordia Chicago * Final W, 4-0
Mon., Sep. 17 at UW-Whitewater Final - OT L, 1-0
Wed., Sep. 19 Lakeland * Final W, 8-0
Sat., Sep. 22 at Alverno * Final W, 5-0
Tue., Sep. 25 at MSOE * Final W, 3-0
Sat., Sep. 29 at Aurora * Final L, 3-1
 
October
Wed., Oct. 03 at Edgewood * Final L, 2-1
Sat., Oct. 06 Benedictine * Final W, 5-0
  Homecoming
Mon., Oct. 08 UW-Oshkosh Final W, 1-0
Wed., Oct. 17 Marian * Final W, 4-0
Sat., Oct. 20 Dominican * Final W, 6-1
Wed., Oct. 24 at Wisconsin Lutheran * Final W, 5-1
Sat., Oct. 27 Dominican Final W, 1-0
  Northern Athletics Conference Tournament First Round
Tue., Oct. 30 at Edgewood Final - PK Home T, 0-0
  Northern Athletics Conference Tournament Quarterfinals -- EC (4-3) PK
 
August
Fri., Aug. 30 at UW-Stout Final L, 3-0
 
September
Wed., Sep. 04 UW-Whitewater Final L, 3-1
Sat., Sep. 07 Lake Forest Final W, 4-3
Sun., Sep. 08 at Carthage Final L, 5-0
Wed., Sep. 11 North Park Final W, 2-1
Sat., Sep. 14 at St. Norbert Final L, 4-3
Sat., Sep. 21 at Dominican * Final W, 3-0
Tue., Sep. 24 at Lakeland * Final W, 4-0
Sat., Sep. 28 Alverno * Final W, 7-0
 
October
Sat., Oct. 05 Benedictine * Final W, 3-1
  Family Weekend
Tue., Oct. 08 at Rockford * Final W, 7-0
Sat., Oct. 12 at Aurora * Final L, 3-1
Mon., Oct. 14 at UW-Oshkosh Final L, 3-1
Wed., Oct. 16 Marian * Final L, 3-1
Sat., Oct. 19 MSOE * Final W, 4-0
Tue., Oct. 22 Edgewood * Final W, 2-1
Sat., Oct. 26 at Concordia Chicago * Final - 2OT T, 0-0
Wed., Oct. 30 at Wisconsin Lutheran * Final W, 4-0
 
November
Sun., Nov. 03 MSOE Final - 2OT L, 4-3
  Northern Athletics Collegiate Conference First Round
 
August
Sat., Aug. 30 at Lake Forest Final L, 2-1
 
September
Wed., Sep. 03 at UW-Whitewater Final L, 2-1
Sat., Sep. 06 St. Norbert Final W, 4-0
Wed., Sep. 10 at North Park Final W, 5-0
Sat., Sep. 13 UW-Stout Final W, 3-1
Wed., Sep. 17 UW-Oshkosh Final W, 1-0
Sat., Sep. 20 Dominican * Final W, 2-1
Wed., Sep. 24 Lakeland * Final W, 7-0
Sat., Sep. 27 at Alverno * Final W, 8-0
Tue., Sep. 30 Carthage Final L, 2-1
 
October
Sat., Oct. 04 at Benedictine * Final W, 5-1
Wed., Oct. 08 at Carroll Final W, 2-1
Sat., Oct. 11 Aurora * Final L, 2-1
Tue., Oct. 14 at Marian * Final L, 3-1
Sat., Oct. 18 at MSOE * Final W, 4-1
Wed., Oct. 22 at Edgewood * Final W, 3-2
Sat., Oct. 25 Concordia Chicago * Final W, 4-0
  Senior Day
Tue., Oct. 28 Wisconsin Lutheran * Final W, 4-0
 
November
Tue., Nov. 04 Edgewood Final W, 3-0
  NACC Tournament Semifinal
Sat., Nov. 08 at Aurora Final L, 3-2
  NACC Tournament Championship
 
September
Tue., Sep. 01 Carroll Final W, 3-1
Fri., Sep. 04 Concordia Ann Arbor 3:00 PM CDT
Mon., Sep. 07 Trinity International 1:00 PM CDT
Wed., Sep. 09 Lake Forest 4:30 PM CDT
Fri., Sep. 11 at Carthage 5:00 PM CDT
Wed., Sep. 16 UW-Whitewater 4:00 PM CDT
Sat., Sep. 19 Wisconsin Lutheran * 3:30 PM CDT
Wed., Sep. 23 at St. Norbert 6:30 PM CDT
Sat., Sep. 26 at MSOE * 3:30 PM CDT
 
October
Sat., Oct. 03 Aurora * 3:30 PM CDT
Wed., Oct. 07 Benedictine * 4:00 PM CDT
Sat., Oct. 10 at Edgewood * 1:30 PM CDT
Wed., Oct. 14 at Alverno * 3:30 PM CDT
Sat., Oct. 17 Dominican * 3:30 PM CDT
Wed., Oct. 21 at Marian * 7:00 PM CDT
Sat., Oct. 24 at Concordia Chicago * 10:30 AM CDT
Sun., Oct. 25 at UW-Oshkosh 2:00 PM CDT
Wed., Oct. 28 Lakeland * 3:30 PM CDT
* Conference
Bold: Home event