Date Teams/Event Time Score Links
 
September
Thu., Sep. 01 UW-Whitewater Final L, 5-1
Tue., Sep. 06 at Rockford * Final W, 13-0
Sat., Sep. 10 Lake Forest Final - 2OT L, 2-1
Tue., Sep. 13 at Carthage Final L, 2-0
Thu., Sep. 15 Maranatha Baptist * Final W, 3-0
Sat., Sep. 17 at Concordia Chicago * Final W, 6-0
Tue., Sep. 20 at Lakeland * Final W, 5-1
Sat., Sep. 24 Alverno * Final W, 5-1
Wed., Sep. 28 MSOE * Final L, 4-0
 
October
Sat., Oct. 01 Aurora * Final L, 3-1
Tue., Oct. 04 Edgewood * Final W, 2-1
Sat., Oct. 08 at Benedictine * Final W, 3-2
Tue., Oct. 11 at St. Norbert Final W, 5-3
Sat., Oct. 15 Wisconsin Lutheran * Final W, 6-0
Tue., Oct. 18 at Marian * Final L, 2-0
Sat., Oct. 22 at Dominican * Final - 2OT W, 3-2
Tue., Oct. 25 at UW-Oshkosh Final - 2OT T, 1-1
Sun., Oct. 30 at MSOE % Final L, 1-0
  Northern Athletics Conference Tournament First Round
 
August
Fri., Aug. 31 at Lake Forest Final W, 5-0
 
September
Sun., Sep. 02 at Augustana Final L, 2-0
Wed., Sep. 05 Rockford * Final W, 11-0
Sat., Sep. 08 at North Central Final - 2OT W, 3-2
Tue., Sep. 11 at Maranatha Baptist * Final W, 12-0
Thu., Sep. 13 St. Norbert Final W, 2-1
Sat., Sep. 15 Concordia Chicago * Final W, 4-0
Mon., Sep. 17 at UW-Whitewater Final - OT L, 1-0
Wed., Sep. 19 Lakeland * Final W, 8-0
Sat., Sep. 22 at Alverno * Final W, 5-0
Tue., Sep. 25 at MSOE * Final W, 3-0
Sat., Sep. 29 at Aurora * Final L, 3-1
 
October
Wed., Oct. 03 at Edgewood * Final L, 2-1
Sat., Oct. 06 Benedictine * Final W, 5-0
  Homecoming
Mon., Oct. 08 UW-Oshkosh Final W, 1-0
Wed., Oct. 17 Marian * Final W, 4-0
Sat., Oct. 20 Dominican * Final W, 6-1
Wed., Oct. 24 at Wisconsin Lutheran * Final W, 5-1
Sat., Oct. 27 Dominican % Final W, 1-0
  Northern Athletics Conference Tournament First Round
Tue., Oct. 30 at Edgewood % Final - PK Home T, 0-0
  Northern Athletics Conference Tournament Quarterfinals -- EC (4-3) PK
 
August
Fri., Aug. 30 at UW-Stout Final L, 3-0
 
September
Wed., Sep. 04 UW-Whitewater Final L, 3-1
Sat., Sep. 07 Lake Forest Final W, 4-3
Sun., Sep. 08 at Carthage Final L, 5-0
Wed., Sep. 11 North Park Final W, 2-1
Sat., Sep. 14 at St. Norbert Final L, 4-3
Sat., Sep. 21 at Dominican * Final W, 3-0
Tue., Sep. 24 at Lakeland * Final W, 4-0
Sat., Sep. 28 Alverno * Final W, 7-0
 
October
Sat., Oct. 05 Benedictine * Final W, 3-1
  Family Weekend
Tue., Oct. 08 at Rockford * Final W, 7-0
Sat., Oct. 12 at Aurora * Final L, 3-1
Mon., Oct. 14 at UW-Oshkosh Final L, 3-1
Wed., Oct. 16 Marian * Final L, 3-1
Sat., Oct. 19 MSOE * Final W, 4-0
Tue., Oct. 22 Edgewood * Final W, 2-1
Sat., Oct. 26 at Concordia Chicago * Final - 2OT T, 0-0
Wed., Oct. 30 at Wisconsin Lutheran * Final W, 4-0
 
November
Sun., Nov. 03 MSOE % Final - 2OT L, 4-3
  Northern Athletics Collegiate Conference First Round
 
August
Sat., Aug. 30 at Lake Forest Final L, 2-1
 
September
Wed., Sep. 03 at UW-Whitewater Final L, 2-1
Sat., Sep. 06 St. Norbert Final W, 4-0
Wed., Sep. 10 at North Park Final W, 5-0
Sat., Sep. 13 UW-Stout Final W, 3-1
Wed., Sep. 17 UW-Oshkosh Final W, 1-0
Sat., Sep. 20 Dominican * Final W, 2-1
Wed., Sep. 24 Lakeland * Final W, 7-0
Sat., Sep. 27 at Alverno * Final W, 8-0
Tue., Sep. 30 Carthage Final L, 2-1
 
October
Sat., Oct. 04 at Benedictine * Final W, 5-1
Wed., Oct. 08 at Carroll Final W, 2-1
Sat., Oct. 11 Aurora * Final L, 2-1
Tue., Oct. 14 at Marian * Final L, 3-1
Sat., Oct. 18 at MSOE * Final W, 4-1
Wed., Oct. 22 at Edgewood * Final W, 3-2
Sat., Oct. 25 Concordia Chicago * Final W, 4-0
  Senior Day
Tue., Oct. 28 Wisconsin Lutheran * Final W, 4-0
 
November
Tue., Nov. 04 Edgewood Final W, 3-0
  NACC Tournament Semifinal
Sat., Nov. 08 at Aurora % Final L, 3-2
  NACC Tournament Championship
 
September
Tue., Sep. 01 Carroll Final W, 3-1
Fri., Sep. 04 Concordia Ann Arbor Final - 2OT T, 1-1
Mon., Sep. 07 Trinity International Final W, 1-0
Wed., Sep. 09 No. 14 Lake Forest Final - 2OT T, 1-1
Fri., Sep. 11 at Carthage Final L, 4-1
Wed., Sep. 16 No. 11 UW-Whitewater Final W, 5-1
Sat., Sep. 19 Wisconsin Lutheran * Final W, 6-0
Wed., Sep. 23 at St. Norbert Final W, 3-2
Sat., Sep. 26 at MSOE * Final W, 2-0
 
October
Sat., Oct. 03 Aurora * Final W, 3-0
Wed., Oct. 07 Benedictine * Final - OT W, 2-1
Sat., Oct. 10 at Edgewood * Final W, 1-0
Wed., Oct. 14 at Alverno * Final W, 11-0
Sat., Oct. 17 Dominican * Final W, 4-0
Wed., Oct. 21 at Marian * Final W, 4-1
Sat., Oct. 24 at Concordia Chicago * Final - OT W, 1-0
Sun., Oct. 25 at UW-Oshkosh Final L, 2-0
Wed., Oct. 28 Lakeland * Final W, 4-0
 
November
Wed., Nov. 04 Aurora % Final - PK Away T, 1-1
  NACC Tournament Semifinals
 
September
Thu., Sep. 01 at UW-Oshkosh Final L, 2-1
Sun., Sep. 04 at Lake Forest Final - OT L, 1-0
Thu., Sep. 08 at No. 10 UW-Whitewater Final L, 2-1
Sun., Sep. 11 St. Norbert Final L, 1-0
Fri., Sep. 16 Carthage Final L, 2-1
Sat., Sep. 17 at Wisconsin Lutheran * Final W, 4-0
Sat., Sep. 24 MSOE * Final - OT L, 2-1
Sun., Sep. 25 UW-La Crosse Final L, 1-0
 
October
Sat., Oct. 01 at Aurora * Final L, 1-0
Wed., Oct. 05 at Benedictine * Final - 2OT T, 2-2
Sat., Oct. 08 Edgewood * Final L, 1-0
Tue., Oct. 11 Alverno * Final W, 10-1
Sat., Oct. 15 at Dominican * Final W, 2-0
Wed., Oct. 19 Marian * Final W, 2-1
Sat., Oct. 22 Concordia Chicago * Final L, 4-0
  Senior Day
Sun., Oct. 23 No. 8 Chicago Final L, 4-0
Fri., Oct. 28 at Lakeland * Final W, 4-1
 
September
Fri., Sep. 01 vs. Concordia Ann Arbor @ River Forest, Ill. Final L, 1-0
Sat., Sep. 02 vs. Concordia Nebraska @ River Forest, Ill. Final T, 0-0
Wed., Sep. 06 at No. 3 Chicago Final L, 4-0
Wed., Sep. 13 No. 8 UW-Whitewater Final - 2OT T, 2-2
Sat., Sep. 16 at Lake Forest Final W, 2-1
Wed., Sep. 20 Marian * Final W, 3-2
Sat., Sep. 23 Benedictine * Final W, 1-0
Wed., Sep. 27 at Edgewood * Final W, 4-1
Sat., Sep. 30 at Aurora * Final L, 2-0
 
October
Wed., Oct. 04 Wisconsin Lutheran * Final W, 4-0
Sat., Oct. 07 Dominican * Final - 2OT T, 0-0
Sun., Oct. 08 at UW-La Crosse Final L, 4-0
Wed., Oct. 11 at Lakeland * Final W, 9-0
Sat., Oct. 14 Elmhurst Final L, 1-0
Wed., Oct. 18 MSOE * Final L, 2-1
Fri., Oct. 20 at Concordia Chicago * Final W, 1-0
Sun., Oct. 22 UW-Oshkosh Final W, 1-0
Wed., Oct. 25 at Alverno * Final W, 8-1
Sun., Oct. 29 Marian % Final W, 2-1
  NACC Tournament
 
November
Wed., Nov. 01 at Dominican % Final L, 3-0
 
September
Sat., Sep. 01 Franklin 4:00 PM CDT
Wed., Sep. 05 at UW-Whitewater 7:00 PM CDT
Sat., Sep. 08 at Elmhurst TBA
Mon., Sep. 10 Lake Forest TBA
Sat., Sep. 15 at Calvin TBA
Sun., Sep. 16 at St. Mary's TBA
Wed., Sep. 19 at Marian * TBA
Sat., Sep. 22 at Benedictine * TBA
Sun., Sep. 23 at UW-Oshkosh TBA
Wed., Sep. 26 Edgewood * TBA
Sat., Sep. 29 Aurora * TBA
Sun., Sep. 30 UW-La Crosse 2:00 PM CDT
 
October
Wed., Oct. 03 at Wisconsin Lutheran * 7:00 PM CDT
Sat., Oct. 06 at Dominican * TBA
Wed., Oct. 10 Lakeland * TBA
Sat., Oct. 13 at Illinois Institute of Technology * TBA
Wed., Oct. 17 at MSOE * TBA
Sat., Oct. 20 Concordia Chicago * TBA
Wed., Oct. 24 Alverno * TBA
* Conference
% Post season
Bold team: Home event